Breeder's Stories to opowieści o pasji i miłości do koni, pozwalająca użytkownikowi wcielić się w rolę hodowcy koni. Jest to kolekcja nietuzinkowa, umożliwiająca stworzenie biżuterii zgodną z osobistymi preferencjami – możesz wybrać zawieszkę z dowolną dyscypliną jeździecką lub skomponować bransoletkę na wzór ulubionej rasy konia, korzystając z szerokiej gamy kolorów i wzorów.

Każda bransoletka to historia napisana przez innego entuzjastę jeździectwa, związana z jego indywidualnym doświadczeniem, a co za tym idzie, posiadająca oryginalną formę. Poszczególne linie z kolekcji wzajemnie uzupełniają się i można je dowolnie łączyć tworząc wyjątkowe zestawienia ozdób na każdą okazję. Dzięki wielu możliwościom personalizacji możesz stworzyć srebrną biżuterię o jakiej zawsze marzyłeś!

 

konie biżuteria

3 LINIE KOLEKCJI

Przedstawiamy Państwu trzy linie kolekcji, które można ze sobą dowolnie łączyć. Każda z nich ma swój wyjątkowy charakter i indywidualne właściwości.

HORSE FORCE – proste i wytrzymałe bransoletki sznurkowe w szerokiej gamie kolorystycznej;

STERLING SPORTS – klasyczne, minimalistyczne bransoletki i naszyjniki z dowolną dyscypliną jeździecką – idealne do biura i nie tylko;

BREEDING JEWEL – ekskluzywna linia bransoletek i naszyjników pozwalająca „wyhodować” własnego konia wybierając rasę, maść oraz kolor grzywy – bransoletki ozdobione połyskującymi kryształkami sprawdzą się zarówno jako dekoracyjny element w codziennym ubiorze, jak i ozdoba na wielkie wyjścia;

Breeder's Stories

bransoletka z koniem

bransoletka z kucykiem

Z czego wykonana jest nasza biżuteria?

Podstawą kolekcji Breeder's Stories jest srebro próby 925. Dodatkowo, zależnie od modelu, niektóre jej elementy są platynowane lub złocone. Bransoletki Breeding Jewel zdobią dodatkowo połyskujące kryształy w różnych wariantach kolorystycznych.

Biżuterię tworzymy ręcznie w naszej pracowni w Gdańsku, dzięki czemu mamy szeroką możliwość jej personalizacji.

 

 

Jak dopasować rozmiar bransoletki?

HORSE FORCE – bransoletka z tej linii dostępna jest w jednym uniwersalnym rozmiarze, który następnie reguluje się podczas zaciskania sznureczka;

STERLING SPORTS – bransoletka oferowana jest w dwóch najpopularniejszych rozmiarach – SLIM oraz REGULAR. Z założenia nie ma być ona dopasowana, tylko zwisać luźno, dlatego każdy rozmiar ma dość sporą tolerancję. Rozmiar SLIM zalecany jest dla osób o obwodach nadgrastków 13,5-15 (pasuje na większość drobnych osób) cm, a REGULAR powinni wybrać właściciele nadgarstków o obwodzie 15,5-18 cm. Po wcześniejszym kontakcie i ustaleniach możemy wykonać również bransoletkę na wymiar.

BREEDING JEWEL – bransoletki z tej linii mają największe możliwości personalizacji, ponieważ tworzymy je na zamówienie pod konkretny rozmiar nadgarstka. Jeżeli bransoletka ma być zakupiona dla kogoś na prezent i nie wiadomo jaki rozmiar wybrać, zazwyczaj zalecamy wybór opcji  15 cm, która są najbardziej uniwersalna.

 

 

mierzenie nadgarstka

Bransoletki i naszyjniki z włosiem własnego konia

Przy zakupie produktu z linii Breeding Jewel mamy możliwość włączyć do biżuterii włosie Twojego konia, byś mogła czuć jego bliskość niezależnie od tego gdzie jesteś.

Ważne jest, żeby jakość włosia, które umieścimy w chwościku była odpowiednia.

Należy przysłać włosy z ogona ok. 6 cm długości i ok. 0,5 cm średnicy. Chwost będzie wyglądał najlepiej jeśli włosy będą proste, nieodbarwione, z końcówkami równo przyciętymi z obu stron. Zalecamy aby były to włosy świeżo umyte i rozczesanie. Można też nałożyć małą ilość produktu typu jedwab.

Obcięty kawałek włosów zwiąż w połowie gumką recepturką, włóż do woreczka strunowego i wyślij w kopercie Pocztą Polską na adres naszej firmy. Pamiętaj, aby do koperty włożyć kartkę z numerem zamówienia oraz imieniem i nazwiskiem.

końskie włosie

końskie włosie