Dostawa i płatność

PŁATNOŚCI

W naszym sklepie dbamy o wygodę klienta, dlatego oferujemy szereg różnorodnych metod płatności.

PRZELEW TRADYCYJNY – Klient proszony jest o samodzielne wykonanie przelewu na konto Equiberry w terminie 7 dni od złożenia zamówienia. Dane do wykonania tej operacji otrzymuje w e-mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.

SZYBKIE PRZELEWY DOTPAY – Serwis Dotpay automatycznie przenosi Klienta na stronę logowania wybranego przez siebie banku i przelew zostaje wykonany bez konieczności wpisywania danych. Środki natychmiastowo trafiają na konto sprzedawcy.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM – Klient płaci za towar gotówką przy odbiorze paczki. Wysyłki za pobraniem realizujemy za pośrednictwem kuriera DPD lub DHL.

 

DOSTAWA

Zależy nam na tym, aby wszystkie przesyłki jak najszybciej trafiły do swoich nowych właścicieli. Oficjalny czas oczekiwania na wysyłkę wynosi 3 dni robocze, lecz często wysyłamy paczki już w dniu złożenia zamówienia. Czas realizacji dostawy liczymy od daty złożenia zamówienia, jeśli została wybrana płatność za pobraniem lub od momentu potwierdzenia płatności na koncie Equiberry.

Metody wysyłki, które oferujemy:

  • PRZESYŁKA Paczkomaty 24/7 Inpost – Przesyłka realizowana za pośrednictwem Paczkomatów Inpost
  • PRZESYŁKA KURIERSKA - Przesyłka realizowana za pośrednictwem kuriera DPD lub DHL.
  • PRZESYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA  – Rodzaj przesyłki, w którym Klient płaci za towar gotówką przy odbiorze paczki. Realizowana jest za pośrednictwem kuriera DPD lub DHL.

Ceny dostawy zależą od wybranego sposobu dostawy. Opcje wraz z cenami zostają wyświetlone podczas składania zamówienia.

Za pośrednictwem tej strony produkty wysyłamy tylko na terenie Polski.