O nas

pościel w konie, bed linen with horse

 

IDEA

 

Firmę Equiberry stworzyliśmy łącząc miłość do koni i pięknych rzeczy codziennego użytku. Chociaż wiemy, że przedmioty materialne nie są w życiu najważniejsze, wierzymy, że otaczanie się gadżetami, które wzbudzają w nas pozytywne uczucia, może skutecznie poprawić nam nastrój i umilić rutynowe czynności. To właśnie chcielibyśmy podarować naszym klientom.

 

DESIGN

 

Kochamy stylowy design! Trudno nam zliczyć ilość razy, kiedy zachwycaliśmy się piękną poduszką, kubkiem, zeszytem... lecz zawsze do pełni szczęścia brakowało nam w nich nawiązania do naszych zainteresowań. Nie chcemy więcej rzeczy anonimowych. Wzory Equiberry są przeznaczone dla miłośników koni, w 100% projektowane przez nas, zgodne z najnowszymi trendami na świecie.

Zestaw zeszytów z koniem, notebooks journals design with horse love for equines
pościel w konie, cutting bed linen with horse

 

WYKONANIE

 

Dokładamy wszelkich starań, aby przedmioty produkowane przez nas były najwyższej jakości. Dbamy o ekologię i komfort użytkowania. Zdecydowana większość naszych produktów jest tworzona w Polsce od podstaw. Nawet gdy któraś z części pochodzi z importu (czego staramy się unikać) produkt swój finalny kształt uzyskuje na miejscu.

 

PREZENT

 

Praktycznie wszystkie nasze produkty są idealnym pomysłem na prezent dla miłośniczek koni. Ich uniwersalizm powinien zadowolić osoby w każdym wieku. Zawsze elegancko zapakowane, pięknie prezentują się w pudełku, jak i poza nim. Radość odpakowywania gwarantowana!

prezent dla koniarzy, stylowe opakowanie, gift or present for horse lovers, stylish packaging